O firmie GRUPA ŁUKASIUK

POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

TWORZYMY NOWĄ PRZESTRZEŃ DLA TWOJEGO BIZNESU

ZASADY

Naszym najważniejszym zadaniem jest zapewnienie najwyższej jakości usług, którą gwarantujemy poprzez dialog z inwestorem oraz wieloletnie doświadczeniu naszych specjalistów. Przejrzysta metodyka działań umożliwia klientowi ciągłą kontrolę nad procesem powstawania hali namiotowej. Opierając współpracę na partnerskich zasadach, mamy pewność, że spełnimy oczekiwania każdego odbiorcy. Ponadto, dzięki ciągłej kontroli jakości komponentów i nadzoru konstruktorów podczas budowy hal, gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, zgodną ze współczesnymi standardami.

ZESPÓŁ

prowadzimy partnerskie relacje zarówno we współpracy z inwestorem jak i wewnątrz firmy. Nasz zespół to grupa specjalistów, którzy dzięki doświadczeniu i nastawieniu na cel jest w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze zadania. Jesteśmy rodzinną firmą, zachowujemy zasady etyki zarówno w relacjach wewnętrznych jak i w kontakcie z inwestorem oraz wszystkimi naszymi interesariuszami.

JAKOŚĆ

Przez wiele lat działalności mieliśmy okazję tworzyć bardzo zróżnicowane projekty. Dzięki temu wiemy, w jaki sposób skutecznie realizować nawet najbardziej niestandardowe inwestycje. Jako producent hal namiotowych opieramy naszą pracę na ciągłym doskonaleniu. Dlatego też jesteśmy liderem w branży w kontekście innowacyjności i jakości hal namiotowych. Stawiamy na jakość oferowanych produktów i usług, a także obsługi klienta oraz przy doborze dostawców. 

ZAUFALI NAM

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zrealizowaliśmy z Grupą Łukasiuk kilka projektów o różnej skali. Z każdego jestesmy więcej niż zadowoleni. Pełen profesjonalizm zarówno w obsłudze klienta jak i prowadzeniu budowy. Projekt prowadzony jest w sposób uczciwy, transparentny i co w tej branży rzadkie - bezwzględnie terminowy.

- Damian

ZAKŁADY CHEMICZNE

Ze względu na niespodziewane nadwyżki produkcyjne, potrzebowaliśmy bardzo pilnie zwiększyć przestrzeń magazynową. Grupa Łukasiuk zapewniła nam nowe budynki nawet szybciej niż zakładaliśmy, dzięki czemu zachowaliśmy płynność w sytuacji kryzysowej. Z pełną odpowiedzialnością polecamy fachowców Grupy Łukasiuk wszystkim, którzy potrzebują szybkiego rozwiązania problemów

- Jan

PRODUCENT MEBLI

Kontakt

Bezpośrednio lub poprzez formularz

Patryk Włodarczyk
Patryk Włodarczyk

przedstawiciel handlowy

+48 662 476 401

Jędrzej Tomalak
Jędrzej Tomalak

przedstawiciel handlowy

+48 664 124 406

Kamil Księżopolski
Kamil Księżopolski

przedstawiciel handlowy

+48 790 881 799


    Więcej

    Pliki

    Do pobrania

    Grupa Łukasiuk jest producentem hal namiotowych obejmującym swoją działalnością nie tylko województwo mazowieckie, ale również obszar całego kraju. Wiele naszych realizacji powstało również za granicą. Produkcja i sprzedaż hal namiotowych to zagadnienia, w których - dzięki wieloletniemu doświadczeniu - doszliśmy do perfekcji. Specjalizujemy się w montażu, zarówno hal namiotowych całorocznych jak i hal nieizolowanych. Dopasowując naszą ofertę do preferencji inwestorów, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które sprawdzą się w wielu gałęziach przemysłu (m.in. hale namiotowe przemysłowe, rolnicze bądź magazynowe).

    Co więcej, zapewniamy kompleksową obsługę, uwzględniając wszystkie formalności, od pozwolenia na budowę hali namiotowej po dokumentację powykonawczą. Cennik hal namiotowych jest ściśle dostosowany do wymagań inwestora, bez generowania dodatkowych kosztów. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści przygotują wstępną ofertę w niecałe 48 godzin.