Hala namiotowa to doskonała inwestycja

Inwestycja w halę namiotową Łukasiuk

Dlaczego warto inwestować w hale?

 • Niższy próg wejścia

  Inwestycja w hale namiotowe nie wymaga zaangażowania tak dużego kapitału jak w przypadku budynków. Ze względów technologicznych koszty realizacji hali namiotowej mogą być nawet 70% niższe w stosunku do obiektów budowanych w sposób tradycyjny. Elastyczne finansowanie inwestycji hali namiotowej — w formie leasingu lub kredytu — pozwala realizować cele biznesowe związane z użytkowaniem hali bez ponoszenia pełnych kosztów na start.

 • Niższy koszt eksploatacji

  Koszty utrzymania hal namiotowych związane z grzaniem, wentylowaniem i klimatyzowaniem nie różnią się od kosztów eksploatacyjnych tradycyjnych budynków. Dodatkowo, w przypadku hal ocieplanych Thermo Plus można precyzyjnie wyliczyć zapotrzebowanie na ciepło, co pozwala na znaczne oszczędności w kosztach ogrzewania.

 • Wzrost wartości hali

  Po jakim czasie zwraca się hala namiotowa?

  Z uwagi na niższe koszty inwestycji w porównaniu do tradycyjnych budynków oraz stale rosnące ceny materiałów i prac budowlanych, hale namiotowe z biegiem czasu zyskują na wartości.

  W przypadku naszych klientów wzrost wartości hali wahał się jak dotąd między xxx% do yyy % w skali 5/10/15 lat. Potwierdzone rynkowo przykłady pokazują, że hala namiotowa może być doskonałą lokatą kapitału i inwestycją z wysoką stopą zwrotu.

 • Sprzedaż lub wynajem

  Halę namiotową można w każdej chwili przenieść w dowolne miejsce, sprzedać z zyskiem lub wynająć. Demontaż, z uwagi na jej charakterystyczną konstrukcję z prefabrykatów odbywa się bez strat w jakości komponentów i nie generuje odpadów, które stanowią problem podczas rozbiórki tradycyjnych budynków.

Korzyści z inwestycji w hale Łukasiuk

 • Współpraca z partnerami finansowymi

  Pośredniczymy w doradztwie w zakresie finansowania zakupu hali w formie leasingu lub kredytu. Wspieramy klientów w uzyskaniu leasingu, który jest wygodną i korzystną formą finansowania, ponieważ nie wymaga angażowania wysokiego kapitału na start. 

 • Bezpieczeństwo inwestycji

  Podpowiadamy, jak zaprojektować halę, aby była perspektywiczną inwestycją. Przed przystąpieniem do realizacji projektu przeprowadzamy analizę potrzeb i sprawdzamy potencjale kierunki rozwoju — również pod kątem możliwości rozbudowy hali w przyszłości.

 • Adaptacja do trendów rynkowych

  W przypadku zmiany planów inwestora lub losowych okoliczności zmieniających krajobraz biznesowy dla inwestycji oferujemy pomoc w szybkim dostosowaniu hali do nowych potrzeb.

 • Doradztwo i wsparcie w formalnościach

  Zapewniamy wszechstronne wsparcie na każdym etapie inwestycji, włącznie z finansowaniem zakupu hal namiotowych. Proste i przejrzyste zasady współpracy pozwalają ograniczyć zaangażowanie inwestora w proces powstawania hali do minimum.

 • Jakość, która budzi zaufanie

  Zrealizowaliśmy ponad 700 udanych inwestycji. Przy czym 30% z całkowitego wolumenu klientów to inwestorzy, dla których zrealizowaliśmy więcej niż jeden projekt. Są oni najlepszą rekomendacją naszego doświadczenia.

Hala Łukasiuk - widok z zewnątrz
Hala Łukasiuk - widok wewnątrz
 • + 700

  postawionych 
hal

 • + 325000

  m2 wybudowanych hal

 • + 600

  zadowolonych klientów

 • + 4 mln

  kilogramów konstrukcji

Poznaj cenę hali dopasowanej do Twojego biznesu

Pokaż nam, jakiej hali szukasz. Wprowadź podstawowe dane i wyślij do naszego doradcy. Otrzymasz poglądowy obraz hali, wycenę i wskazówki, od jakich formalności zacząć inwestycję.

Wyceń halę

Hale dostosowane do Twoich potrzeb

Hale nieocieplane Classic

Hale nieocieplane Classic

Hale namiotowe Classic to obiekty niezwykle uniwersalne. Mogą być rozbudowywane oraz są w pełni mobilne. Zapewniają ekploatację przez wiele lat, bez utraty właściwości wytrzymałościowych.

Hale ocieplane Thermo

Hale ocieplane Thermo

Całoroczne hale namiotowe Thermo mogą być użytkowane nieprzerwanie, bez względu na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Są doskonałym rozwiązaniem gdy magazynowanie towarów wymaga stałych warunków.

Napisz do nas

Napisz do nas